علی ب. در جریان محاکمه به جرم خود مبنی بر به قتل رساندن سوزانا اعتراف کرد.
علی ب. در جریان محاکمه به جرم خود مبنی بر به قتل رساندن سوزانا اعتراف کرد.

جریان محاکمه علی ب. که مظنون به قتل یک دختر ۱۴ ساله آلمانی بود، تحت شرایط امنیتی شدید برگزار شد. این مرد به جرم قتل اعتراف کرد اما تجاوز جنسی بر سوزانا را نپذیرفت.

علی ب. جوان ۲۲ ساله عراقی در برابر دادگاه اعتراف کرد که دختر نوجوان ۱۴ ساله آلمانی را به قتل رسانده است. محاکمه این مرد روز سه شنبه گذشته تحت شرایط سخت امنیتی در شهر ویسبادن آلمان صورت گرفت. این مرد در جریان محاکمه‌اش گفت: «من نمی‌دانم که این عمل چگونه اتفاق افتاد. من از پدر و مادر سوزانا پوزش می‌خواهم. من می‌دانم که پوزش‌خواهی من هیچ چیزی را دوباره درست کرده نمی‌تواند.»

تجاوز جنسی را رد کرد

علی در جریان اعتراف خود اظهار کرد که پیش از اقدام به قتل، با سوزانا رابطه جنسی با رضایت داشته است. 

سارنوالان این جوان را متهم کردند که گویا مقتول را مجبور به برقراری رابطه جنسی کرده است. پس از این که سوزانا وی را تهدید کرده به پولیس شکایت می‌کند، اقدام به کشتن‌اش کرده است. بر بنیاد اتهامات سارنوالان، پس از به قتل رساندن سوزانا، این جوان عراقی با یک فرد ناشناس دیگر جسدش را آتش زده است. علی همچنان متهم است که از تیلفون سوزانا به مادرش پیام کتبی فرستاده که گویا دخترش در پاریس می‌باشد.

علی ب. در سال ۲۰۱۵ به عنوان پناهجو همراه با خانواده خود وارد آلمان شده بود. او چند روز پس از کشته شدن سوزانا با استفاده از مدارک جعلی همراه با خانواده‌اش آلمان را ترک کرد و به شمال عراق رفت. سرانجام وی توسط پولیس محلی عراقی بازداشت گردید و در همکاری با پولیس فدرال آلمان به شهر فرانکفورت انتقال یافت.


 

در همین زمینه