یک اردوگاه که در آن ۱۱۳ پناهجو زندگی می کردند، به دلیل شیوع ویروس کرونا در شهر ماینتس آلمان قرنطینه شد.
یک اردوگاه که در آن ۱۱۳ پناهجو زندگی می کردند، به دلیل شیوع ویروس کرونا در شهر ماینتس آلمان قرنطینه شد.

رفت و آمد در یک اردوگاه پناهجویان در شهر ماینتس آلمان به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شد. در این مرکز ۱۱۳ پناهجو نگه داری می‌شوند. تمام اعضای یک خانواده ده نفری ساکن در این اروگاه به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

به سلسله گسترش ویروس کرونا در اردوگاه های پناهجویان در آلمان، یک اقامت‌گاه مهاجران در شهر ماینتس این کشور در قرنطین قرار گرفت. هفته گذشته، نتیجه آزمایش یک عضو خانواده ده نفری در این اردوگاه مثبت اعلام گردید. این خانواده برای سپری نمودن زمان ۱۴ روزه قرنطین به یکی از ساختمان های این اردوگاه انتقال یافتند. اما بعدتر نتایج آزمایشات همه اعضای این خانواده و یک کودک خانواده دیگر در این اقامت‌گاه مثبت ارزیابی شدند.

مقام های مسئول این شهر گفته اند که ارزیابی های آنان نشان می‌دهند که در هر منزل ساختمان این اردوگاه دست کم یک نفر به ویروس کووید ۱۹ مبتلا شده است. به همین دلیل، ساکنان این اردوگاه زیر مراقبت قرار گرفته و مواد خوراکی برای شان انتقال داده می شود.

این در حالیست که شمار پناهجویان مبتلا به ویروس کرونا که ساکن در یک اردوگاه، در ایالت نوردراین ویستفالن بودند، به ۱۶۵ نفر رسید. این مرکز نگه داری از پناهجویان در سانت اگوستین، در نزدیکی شهر بن موقعیت دارد که در آن ۶۰۰ پناهجو زندگی می‌کردند.


 

در همین زمینه