عکس آرشیف از یک بس مسافربری ر آلمان
عکس آرشیف از یک بس مسافربری ر آلمان

یک زن جوان افغان که داخل یک بس مسافربری در ایالت بایرن آلمان توسط شوهرش با ضربات چاقو زخمی شده بود، روز گذشته در شفاخانه جان داد. شوهر ۳۷ ساله این خانم به اتهام قتل بازداشت شده است. مسافران بس به شمول کودکان و دانش آموزان مکتب شاهد این صحنه وحشتناک بوده اند.

به گزارش خبرگزاری آلمان، یک مرد افغان به ظن قتل همسرش بازداشت شده و قاضیان روز سه شنبه باید در مورد این مرد تصمیم می گرفتند که در قید تعلیقی باقی بماند و یا آزاد گردد.

به گفته پولیس، این مرد افغان به ظن قتل همسرش با ضربات کارد در یک بس محلی بازداشت شده است. این زن مقتول از همسرش جدا زندگی می کرد. حین این رویداد اطفال زیادی در این بس حضور داشتند که از مکتب به خانه بر می گشتند.

مقامات گفته اند که مرد مظنون روز دوشنبه پس از وارد کردن چند ضربه کارد بر بدن همسرش، کارد را در بس جا گذاشته و از محل فرار کرد. اما ساعاتی پس از این رویداد، در نتیجه تعقیب گسترده پولیس این مرد مظنون دستگیر شده است.

همسر به شدت مجروح این مرد به شفاخانه منتقل شد، اما داکتران موفق به نجات او نشدند و این زن ۲۷ ساله در نتیجه زخم ها در شفاخانه جان داده است.

همسر این زن جوان که یک مرد ۳۷ ساله افغان است، قبلاً در سال ۲۰۱۹ نیز نزد پولیس دوسیه داشته است. در آن زمان این مرد به اتهام حمله بر همسرش به پولیس معرفی شده بود. این زن جوان و همسرش هر دو شهروند افغانستان هستند و از هم جدا زندگی می کردند.

به گفته سخنگوی شرکتی که بس متعلق به آن است، در هنگام حمله بر این زن جوان حوالی چاشت روز گذشته حدود ۱۰ طفل و چهار فرد بالغ دیگر در این بس حضور داشته اند.

با وقوع حادثه، راننده بس را در نزدیکی روستای «اوبرگونسبرگ» در شرق الگوی در ایالت بایرن متوقف نموده و به پولیس اطلاع داده است. این روستا حدود ۶۵۰۰ نفر جمعیت دارد.

گزارشی از دویچه وله دری

 

در همین زمینه