تیم آریانا از مهاجران زن افغان مقیم ایران در مسابقات والیبال کابل پیروز شدند. عکس: کمیته ملی المپیک افغانستان
تیم آریانا از مهاجران زن افغان مقیم ایران در مسابقات والیبال کابل پیروز شدند. عکس: کمیته ملی المپیک افغانستان

تیم زنان مهاجر افغان مقیم ایران در یک تورنمنت والیبال در کابل مسابقه را به نفع خود به پایان رساند. در این مسابقات تیم والیبال هرات دوم و تیم هلال احمر مقام سوم را بدست آوردند.

مسابقه ورزش والیبال میان تیم های زنان افغان در کابل برگزار شد. در این مسابقه تیم والیبال زنان مهاجر افغان مقیم ایران مقام اول را کسب نمود.

کمیته ملی المپیک افغانستان گفت که مسابقات هفت روزه والیبال زنان به روز جمعه چهارم ماه اپریل پایان یافت.

کمیته ملی المپیک افغانستان در بیانیه ای گفت: «پانزدهمین دور رقابت های والیبال بانوان افغانستان با قهرمانی تیم والیبال بانوان آریانا پایان یافت.»

تیم های هرات، دایکندی، بلخ، بغلان، فراه و چهار تیم دیگر از کابل، از جمله یک تیم پناهجویان افغان که در ایران زندگی می کنند، در این مسابقات شرکت کردند.

زهرا خزانی مسئول تیم والیبال آریانا مستقر در ایران به رسانه ها گفت: «ما نه تنها جام قهرمانی را به ایران بردیم، بلکه عشق و صداقت تیم افغانستان نسبت به بازیکنان ایران را نیز به دست آوردیم.»

دور نهایی این مسابقه والیبال که بین دو تیم آریانا و هرات در سالن ورزشی کابل برگزار شد، به گونه مستقیم از رادیو و تلویزیون ملی افغانستان پخش گردید. این مسابقه با نتیجه سه در برابر دو به نفع تیم آریانا به پایان رسید.

 

در همین زمینه