پس از تصادف یک بس شبانه در نزدیکی روستای بوسنک در غرب بلغاریا یک شاهراه بسته شد
Valentina Petrova/dpa/AP/picture alliance
پس از تصادف یک بس شبانه در نزدیکی روستای بوسنک در غرب بلغاریا یک شاهراه بسته شد Valentina Petrova/dpa/AP/picture alliance

یک بس حامل مهاجران در بلغاریا تصادف کرد که در نتیجه راننده آن جان باخت و شماری از سرنشینان آن زخمی شدند. این رویداد در نزدیکی مرز صربستان رخ داده است. سرنشینان بس گفته اند که از افغانستان اند.

در یک رویداد ترافیکی در بلغاریا راننده بس حامل مهاجران جان خود را از دست داد. چنانچه رسانه های بلغاریا گزارش داده اند شماری از مهاجران در این رویداد به صورت سطحی زخمی شدند. این حادثه ترافیکی روز یک شنبه در نزدیکی مرز صربستان رخ داده است.

سرنشینان بس گفته اند که افغان هستند. پس از این حادثه ترافیکی، پولیس این مهاجران را در لابه لای بوته ها در نزدیکی محل رویداد در شهر کوچک گودچ در غرب بلغاریا پیدا کرد. تا کنون تایید نشده است که آیا این مهاجران می‌خواستند به صربستان بروند یا مقصد دیگری داشتند.

مرتبط:۲۶ پناهجو در یک تصادم موتر در مجارستان زخمی شدند

بلغاریا برای مهاجرانی که از کشورهای بحران زده می آیند به عنوان یک راه ترانزیت استفاده می‌شود.

بنا بر گزارش ها این رویداد ترافیکی پس از آن رخ داده است که راننده کنترول بس را از دست داده است. این بس سپس به یک درخت برخورد کرد و آتش گرفت. تا کنون معلوماتی در مورد هویت راننده بس که در این رویداد جان باخته است، وجود ندارد.

برگرفته از رسانه همکار ما (دویچه وله)

 

در همین زمینه